Witamy serdecznie

na naszej nowej stronie WWW

zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasi kontrahenci

są z nas bardzo zadowoleni

a Ty ??? Zapraszamy do współpracy.

Promocja !!!!

Tylko u Nas KATALOGI

w kosmicznie niskich CENACH !!!

Jesteś w potrzebie

zabrakło Ci wizytówek - dobrze trafiłeś - tylko u Nas

ekskluzywne wizytówki za śmieszne pieniądze !!!

Wpadnij do Nas.

Teczki A4 w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zamów już dzisiaj.

TWORZYMY, DRUKUJEMY, UŁATWIAMY

Szybki druk

szybki drukJeśli będą Państwo właśnie chcieli zorganizować ważną w Państwa życiu imprezę, czy też wydarzenie innego rodzaju jednak o niemniejszym znaczeniu, może się okazać, iż zechcą Państwo wtedy skorzystać z naszej pomocy. Bardzo często różne wydarzenia muszą mieć odpowiednią oprawę, a żeby tak się stało, potrzebne są drobne karteczki, foldery, zaproszenia, a my możemy je Państwu przygotować w ekspresowym tempie. Przekonają się Państwo, że szybki druk, jaki oferujemy nie jest wcale chwytem marketingowym, ale faktycznym przedstawieniem sprawy. Zawsze zależy nam na szczerości, dlatego też możemy powiedzieć, że nasz szybki wydruk jest naprawdę korzystny, ponieważ cechuje się wysoką jakością, a także doskonale może odpowiadać Państwu pod względem kosztów.

Staramy się zawsze jak najlepiej zaspokajać oczekiwania naszych klientów, dlatego też możecie się Państwo spodziewać, że przygotowane przez nas wydruki zawsze udostępnimy Państwu do wglądu, zanim dojdzie do wydrukowania odpowiedniej ilości danych materiałów. W ten sposób szybki wydruk offsetowy będzie dla Państwa naprawdę dobrą inwestycją, na co szczerze liczymy, wierząc, że nasz zespół ludzi dołoży wszelkich starań, by tak się też stało. Chcemy, by byli Państwo zadowoleni z naszych sług, dlatego też szybki druk pomimo tego, że jest szybki, jest też niezawodny, gdyż kolorystyka będzie tutaj stać na bardzo wysokim poziomie, a w dodatku mogą Państwo spodziewać się, że uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom również pod kątem odpowiedniego formatu takich wydruków.

Nasza oferta jest naprawdę szeroka, jednak nie sposób o niej opowiedzieć w kilku słowach. Z tego też powodu zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej, znajdującej się pod adresem: drukarniakrakow.pl. W ten sposób bardzo szybko będą Państwo mogli się zorientować, co leży w naszych kompetencjach i jak sprawnie potrafimy działać, by móc Państwa zadowolić. Liczymy zatem na powiadomienie, gdyby byli Państwo skłonni skorzystać z naszej oferty. Czekamy!

Czytaj dalej +

Gazetki reklamowe

to obecnie najefektywniejszy i stosunkowo niedrogi sposób dotarcia do klientów. Sugestywnie oddziałowują na wyobraźnię klienta, uzmysławiając mu jego potrzeby zakupowe. Od wielu lat tworzymy i drukujemy gazetki reklamowe...

Czytaj dalej +

Gazetki branżowe /Custom publishing/

to tylko niewielka próbka naszych możliwości. Specjalizujemy się w projektach wydawniczych: prasy firmowej, magazynów wewnętrznych - Custom Publishing, prasy branżowej i innych realizacji na zamówienie...

Czytaj dalej +

Gazety

Odpowiadamy za druk kilkunastu tytułów prasy lokalnej. Pierwsze numery zaczęliśmy drukować w 2006 i nadal ich Wydawcy pozostają naszymi klientami. Często zanim pliki przeistoczą się w papierową gazetę, dokonujemy składu oraz korekty graficznej.

TOP

Znajdź nas na: