Witamy serdecznie

na naszej nowej stronie WWW

zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasi kontrahenci

są z nas bardzo zadowoleni

a Ty ??? Zapraszamy do współpracy.

Promocja !!!!

Tylko u Nas KATALOGI

w kosmicznie niskich CENACH !!!

Jesteś w potrzebie

zabrakło Ci wizytówek - dobrze trafiłeś - tylko u Nas

ekskluzywne wizytówki za śmieszne pieniądze !!!

Wpadnij do Nas.

Teczki A4 w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zamów już dzisiaj.

TWORZYMY, DRUKUJEMY, UŁATWIAMY

Druk katalogów

druk katalogów KrakówJeśli będą Państwo chcieli lepiej i bardziej precyzyjnie zaistnieć w świadomości Państwa klientów, warto będzie zdecydować się na druk katalogów Kraków. Z nami będziecie Państwo mogli mieć pewność, że Państwa produkty będą mieć odpowiednią oprawę graficzną, a same produkty będą wydrukowane na przykład na dużym formacie, tak by były jak najbardziej widoczne. Przekonają się Państwo, że wydruk katalogów Kraków nie może być przypadkowym zbiorem towarów, ale dokładnie zaplanowanym drukiem, gdyż tylko w ten sposób klient pomyśli o Państwa firmie w sposób możliwie jak najbardziej pozytywny. Im lepsza jakość katalogu, tym lepsze wrażenie i wyobrażenie o samym produkcie. Natomiast nasi fachowcy mogą sprawić, by offsetowy wydruk katalogów Kraków był naprawdę dziełem sztuki, zarówno pod kątem prezentacji produktów, jak również biorąc pod uwagę estetykę, dobór formatu, tego, jak taki folder powinien się prezentować pod względem wizualnym.

Jeśli chcą Państwo zrobić dobre wrażenie na swoich klientach, warto zdać się na nas, ponieważ nasza firma ma duże doświadczenie w realizacji takich zamówień. Wiemy dokładnie, jakie rozwiązania się sprawdzają, a jakie niekoniecznie. Potrafimy dobrać kolor pod produkty, fakturę papieru, odpowiednio zaprojektować napisy, by były czytelne i jak najlepiej wyróżniały przedstawiony przedmiot na określonej stronie. Z tego też powodu druk katalogów Kraków może dokładnie odpowiadać Państwa oczekiwaniom, na co liczymy i staramy się dokładać starań, by Państwo byli naprawdę zadowoleni. Z kolei na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić, czy jesteśmy firmą godną zaufania. Znajdą Państwo na niej zarówno wszelkie dane kontaktowe, jak również projekty, jakie mieliśmy przyjemność wykonać do tej pory i jakie możemy z dumą prezentować w swoim portfolio. Jesteśmy bardzo ciekawi Państwa opinii na nasz temat, a także ewentualnych pytań związanych z konkretną ofertą. Zapraszamy więc Państwa do zapoznania się z naszą stroną internetową: drukarniakrakow.pl i życzymy Państwu z góry wszystkiego, co najlepsze!

Czytaj dalej +

Gazetki reklamowe

to obecnie najefektywniejszy i stosunkowo niedrogi sposób dotarcia do klientów. Sugestywnie oddziałowują na wyobraźnię klienta, uzmysławiając mu jego potrzeby zakupowe. Od wielu lat tworzymy i drukujemy gazetki reklamowe...

Czytaj dalej +

Gazetki branżowe /Custom publishing/

to tylko niewielka próbka naszych możliwości. Specjalizujemy się w projektach wydawniczych: prasy firmowej, magazynów wewnętrznych - Custom Publishing, prasy branżowej i innych realizacji na zamówienie...

Czytaj dalej +

Gazety

Odpowiadamy za druk kilkunastu tytułów prasy lokalnej. Pierwsze numery zaczęliśmy drukować w 2006 i nadal ich Wydawcy pozostają naszymi klientami. Często zanim pliki przeistoczą się w papierową gazetę, dokonujemy składu oraz korekty graficznej.

TOP

Znajdź nas na: