Witamy serdecznie

na naszej nowej stronie WWW

zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasi kontrahenci

są z nas bardzo zadowoleni

a Ty ??? Zapraszamy do współpracy.

Promocja !!!!

Tylko u Nas KATALOGI

w kosmicznie niskich CENACH !!!

Jesteś w potrzebie

zabrakło Ci wizytówek - dobrze trafiłeś - tylko u Nas

ekskluzywne wizytówki za śmieszne pieniądze !!!

Wpadnij do Nas.

Teczki A4 w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zamów już dzisiaj.

TWORZYMY, DRUKUJEMY, UŁATWIAMY

Druk offsetowy

druk offsetowyJeśli chcą Państwo wydrukować większą ilość określonych materiałów, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a być może uznają Państwo, że właśnie u nas będą Państwo mogli liczyć na wysoką jakość usług. My ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, by tak się właśnie stało, a druk offsetowy cechuje się bardzo dobrą jakością i wyrazistością, dlatego też niezależnie od tego, jaki materiał będą Państwo chcieli przedłożyć do druku, mogą Państwo spodziewać się bardzo dobrych rezultatów. W naszej firmie korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i nowoczesnych maszyn, a osoby, które je obsługują mają olbrzymie doświadczenie, dlatego też jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagających klientów.

Przekonają się Państwo, że offset druk, jaki możemy Państwu zaproponować cechuje się doskonałą paletą barw, a także żaden napis nie będzie się rozjeżdżać, czy też zlewać, niezależnie od tego, jak duży miałby być wydruk. Liczymy na Państwa zainteresowanie naszą ofertą oraz na to, że wydruk offsetowy, jaki możemy Państwu zapewnić, doskonale sprawdzi się we wszelkich Państwa działaniach, w jakich będzie odgrywać znaczącą rolę. Możecie Państwo przekonać się o tym, że druk offsetowy, jaki oferujemy sprawdzi się w bardzo wielu różnych sytuacjach, zarówno na targach, jak i podczas kampanii reklamowej, czy też kiedy będą chcieli Państwo zaprezentować swoim klientom Państwa wizytówki, czy foldery.

Jeśli chcą Państwo dokładniej zapoznać się z ofertą naszej firmy, serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na jakiej znajdą Państwo wszelkie informacje na nasz temat. Znajduje się ona pod adresem: drukarniakrakow.pl. Wierzymy, że uda się Państwu odkryć wszelkie nasze mocne strony, a gdyby jednak mieli Państwo do nas pytania, nasi przedstawiciele dokładnie poinformują Państwa i odpowiedzą na każde pytanie, jakie będzie mieć związek z naszą ofertą, czy też z Państwa zamówieniem. Już teraz cieszymy się na spotkaniem z Państwem i życzymy sukcesów w realizacji Państwa planów!

Czytaj dalej +

Gazetki reklamowe

to obecnie najefektywniejszy i stosunkowo niedrogi sposób dotarcia do klientów. Sugestywnie oddziałowują na wyobraźnię klienta, uzmysławiając mu jego potrzeby zakupowe. Od wielu lat tworzymy i drukujemy gazetki reklamowe...

Czytaj dalej +

Gazetki branżowe /Custom publishing/

to tylko niewielka próbka naszych możliwości. Specjalizujemy się w projektach wydawniczych: prasy firmowej, magazynów wewnętrznych - Custom Publishing, prasy branżowej i innych realizacji na zamówienie...

Czytaj dalej +

Gazety

Odpowiadamy za druk kilkunastu tytułów prasy lokalnej. Pierwsze numery zaczęliśmy drukować w 2006 i nadal ich Wydawcy pozostają naszymi klientami. Często zanim pliki przeistoczą się w papierową gazetę, dokonujemy składu oraz korekty graficznej.

TOP

Znajdź nas na: